Tefbis sistemine ilk girişte yapılması gerekenler

Tefbis sistemine ilk girişte yapılması gerekenler :

Tefbis sistemine kullanıcı adı ve şifre yazılarak giriş işlemi yapıldıktan sonra ayarlar kısmına girilerek tanımlamalar yapılmalıdır.

Okul bilgilerinde Detaylı Kayıt Ekle kısmına tıklama yapılarak okul müdürü bilgileri girilir kaydet tıklanır. Yanlış bilgi girişi yapıldı ise değiştir kısmından değişiklik yapılıp yeniden kaydet denilir.Buradan Okul-Aile Birliği başkanı ,Pansiyon işletmesinden sorumlu müdür yardımcısı ,Döner sermaye işletmesinden sorumlu müdür yardımcısı , Müdür Başyardımcısı ve Müdür yardımcısı bilgileri girilir.Hepsinin girilmesi zorunlu değildir.

Okula ait banka hesap bilgileri girilir ve kayıt edilir.

Kullanıcı şifre değiştirme ekranından şifrenizi değiştirebilme imkânı sağlar.

Okul müdürü, modül üzerinden Okul Aile Birliği başkanının kullanacağı bir kullanıcı adı ve şifre tanımlaması yapar. Kullanıcı tanımlama kısmından kullanıcı ekle tıklanarak kullanıcıya ait bilgiler girilir, Modül bilgileri kısmından modül kutucuğu açılır Okul Aile Birlikleri Modülü seçilir. Alt kısma yeni ekran açılır.

Ana işlem tipi seçimi kutucukları isteğe göre seçilerek ve hepsini seç denilerek hangi ekranlarda yetkilendirileceği belirlenmiş olur. Ekle denilir okul aile birliği modülüne giriş için kullanıcı adı ve şifre sisteme tanımlanmış olur.

Kullanıcı listele kısmından modülde açılan kullanıcılar listelenmiş olur.Verilen yetkileri buradan görebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Incoming search terms:

  • tefbis modülü bilgi girişi nasıl yapılır
Bu yazı TEFBİS Sistemi Kullanımı kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Tefbis sistemine ilk girişte yapılması gerekenler için 1 cevap

  1. Geri izleme: TEFBİS GİRİŞ - Tefbis Girişi Nasıl Yapılır ? [TEFBİS]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir